Tíz-húsz évvel korábbi dolgokon is minek rágódom? Minek nyomaszt még? Mondják: ki emlékszik már arra? Kit érdekel, rajtam kívül? De mint háborús számkódon, tipródom minden: ott vesztettem, ha vittek is párbajra, ott szúrtam félre, ott vesztem el. Aki lennék, helyettem, egy-egy színben…
Utolsó kommentek