írások, barátok, múzsák, dalok, filmek, meg minden
Távoli éjszakában alszik gyerekkorom egy terasza. Mikor fél-álmodom én is, Jockey-val még megbeszéljük, hová is jutottam. Vagy volna. Ott, amerre amúgy se jutok, ejtőzünk jeges pohárral, holtszezoni soha-talánban.
Utolsó kommentek